logo
Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş:
22 Eylül 2020 Salı 14:48:20
tenis
14:24Nikolay Mishenev - Dmitry KoptevCanlı
futbol
14:15Chongqing Lifan - Wuhan ZallCanlı
basketbol
14:00Amur-pro - Erofey-proCanlı
tenis
14:00Genaro Alberto Olivieri - Vaclav SafranekCanlı
futbol
13:45Khangarid Klub - FalconsCanlı
tenis
13:45Goncalo Oliveira - Jesper De JongCanlı
tenis
13:30Facundo Mena - Thai-Son KwiatkowskiCanlı
tenis
13:16Ekaterina Pavlenko - Hanna SokalCanlı
tenis
13:15Teimuraz Gabashvili - Lorenzo MusettiCanlı
tenis
13:15Magda Linette - Elina SvitolinaCanlı
tenis
13:00Taras Borshchenko - Dmitry OstrovskyCanlı
tenis
13:00Vadim Akimov - Danylo PustovoitenkoCanlı
futbol
12:45Tianjin Teda - Hebei China FortuneCanlı
tenis
12:45Ankita Raina - Jovana JovicCanlı
tenis
12:45Aubane Droguet - Kurumi NaraCanlı
tenis
14:30Mariam Bolkvadze - Kamilla Rakhimova
tenis
14:30Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
tenis
14:30Arneodo/Nedovesov - Molteni/Nys
tenis
14:30Zuk/Lawson - Cerundolo/Etcheverry
tenis
14:45Carole Monnet - Whitney Osuigwe
tenis
14:45Ekaterine Gorgodze - Sara Errani
tenis
14:45Jana Čepelová - Jaqueline Adina Cristian
tenis
14:45Nadia Podoroska - Magdalena Frech
tenis
14:50Alizé Cornet - Elena Rybakina
futbol
15:00Smolevichi - Minsk
futbol
15:00Shukura Kobuleti - Merani Martvili
futbol
15:00Samgurali Tskhaltubo - Metalurgi Rustavi
tenis
15:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
tenis
15:00Li - Indy De Vroome
tenis
15:00Guerrero Alvarez - Jessika Ponchet
tenis
15:00Tereza Martincova - Valeria Savinykh
tenis
15:00Orlando - Vlad Victor Cornea
tenis
15:00Bolton/Carle - Arbuthnott/Scholsen
tenis
15:00Payola/Sakatsume - Glushko/Fonte
tenis
15:00Sanjar Fayziev - Antoine Escoffier
tenis
15:00Boris Arias - Tyler Mercier
tenis
15:00Fletcher Scott - Alejandro Gomez
futbol
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
tenis
15:10Martina Di Giuseppe - Usue Maitane Arconada
tenis
15:10Sanz-Llaneza Fernandez/Hamaliy - Gatica/Pereira
tenis
15:15Elitsa Kostova - Gabriela
tenis
15:30Chihiro Muramatsu - Monica Niculescu
tenis
15:30Cristina Bucsa - Rebecca Sramkova
tenis
15:30Daria Snigur - Barbara Haas
tenis
15:30Elisabetta Cocciaretto - Anastasiya Komardina
tenis
15:30Francesca Di Lorenzo - Marina Melnikova
tenis
15:30Martina Trevisan - Sachia Vickery
tenis
15:30Mayo Hibi - Caroline Dolehide
tenis
15:30Mihaela Buzarnescu - Harriet Dart
tenis
15:30Natalia Vikhlyantseva - Vera Zvonareva
tenis
15:30Renata Zarazua - Olga Danilovic
tenis
15:30Rijthoven - Michael Vrbensky
tenis
15:30Robin Anderson - Xinyu Wang
tenis
15:30Zielinski/Reese - Gheorghita/Madaras
tenis
15:30Tessah Andrianjafitrimo - Nuria Parrizas-Diaz
tenis
15:30Lock/Ortega-Olmedo - Alves/Romboli
tenis
15:30Niklas-Salminen/Falcao - Leite/Pucinelli De Almeida
tenis
15:30Monzon/Tenti - Ghorbel/Ouakaa
tenis
15:30Pichler/Erler - Grigelis/Mugevicius
tenis
15:30Kolodziejova/Maleckova - Kubanova/Noskova
tenis
15:30Morderger/Morderger - Breckova/Rusova
tenis
15:30Potocnik/Radisic - Pradova/Hutkova
tenis
15:30Smitkova/Skamlova - Ivakhnenko/Fomina
tenis
15:30Agamenone/Oliel - Ignatik/Klein
futbol
15:30Südtirol - Latte Dolce
tenis
16:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
futbol
16:00Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub
futbol
16:00Bunyodkor - AGMK
futbol
16:00Mykolaiv - Metalurh Zaporizhya
tenis
16:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
tenis
16:00Moreno De Alboran/Hardt - Ayeni/Furness
tenis
16:00Alex Barrena - Adrian Andreev
tenis
16:00Francisco Andreu Garcia - Carlos Lopez Montagud
tenis
16:00Martinez Martinez/Molino - Alcalde/Marrero Curbelo
tenis
16:00Gram/Talbi - Michalitsch/Tran
tenis
16:00Kwong/Tanasescu - Bihan/Robbe
tenis
16:00Yaacoub/Frye - Thanos/Tsitsipas
tenis
16:00Liaonenka/Khomich - Mansouri/Echargui
tenis
16:00Gengel/Kodat - Oliveira/Radojkovic
tenis
16:00Matuszewski/Noguchi - Galdos/Olivieri
tenis
16:00Yekaterina Valeryevna Makarova - Manon Arcangioli
basketbol
16:30GasTerra Flames - Dnipro
basketbol
16:30Neptūnas - London Lions
futbol
16:30Ararat Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
16:30Vardari Forino - Vardar
futbol
16:30Qair Semad - Al-Hammam
futbol
16:30Ala'ab Damanhour - Dekernes
futbol
16:30Al-Nasr Kahire - Marekh Port Said
futbol
16:30Daklyeh - Suez Montakhab
futbol
16:30Mansoura - Pharco
futbol
16:30Gomhoreyet Shebeen - Nojom Al Mostabel
futbol
16:30Petrojet - Tersana
futbol
16:30Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca
futbol
16:30Zarnesti - Brașov
futbol
16:30Crisul Chisineu-Cris - Soimii Lipova
futbol
16:30Marmaţia Sighetu Marmaţiei - Simleu Silvaniei
futbol
16:30Sporting Roşiorii - Alexandria
futbol
16:30Tunari - Afumaţi
futbol
16:30Sanmartin - Luceafărul Oradea
futbol
16:30Oțelul Galați - Focsani
futbol
16:30Unirea - Gloria
futbol
16:30Ghiroda - Hunedoara
futbol
16:30Industria Galda - Unirea Alba Iulia
futbol
16:30Pobeda Star Bisnov - Dumbravita
futbol
16:30Bacău - Ceahlăul Piatra Neamț
futbol
16:30Unirea Bascov - Vedita Colonesti
futbol
16:30Viitorul Daesti - Flacara Horezu
tenis
16:30Alexander Bublik - Albert Ramos
tenis
16:30Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
tenis
16:30Araujo/Coelho - Peniston/Whitehouse
tenis
16:30Alves/Bassols Ribera - Arshinkova/Topalova
tenis
16:30Kempen/Murta - Duerst/Şalimova
tenis
16:30Martins/Miyazaki - Kubka/Strakhova
tenis
16:30Boris Arias - Adam El Mihdawy
tenis
16:30Fletcher Scott - Tyler Mercier
futbol
17:00Kızılkum Zarafşon - Mash’al Mubarek
tenis
17:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
tenis
17:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
futbol
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
futbol
17:30Crikvenica - Novigrad
tenis
17:30Arnaboldi/Ferrari - Azarioh/Echevarri
tenis
17:30Vernet/Villet - Bourbotte/Howard
futbol
18:00Futura - TiPS
futbol
18:00SIF - KaIK
futbol
18:00Al-Sareeh - Al-Salt
tenis
18:00Balzerani/Berrettini - Cabral/Faria
tenis
18:00Gage Brymer - Jonas Maier
tenis
18:00Conny Perrin - Alycia Parks
futbol
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
futbol
18:30Fussach - Lauterach
futbol
18:30Urartu - Noah Yerevan
futbol
18:30Jyväskylä - Vaajakoski
basketbol
18:30Prienai - Rytas Vilnius
tenis
18:56Alina Konchakova - Ksenia Ivanova
futbol
19:00Pyramids - Horoya
futbol
19:00Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
19:00Milsami - Dacia Buiucani
futbol
19:00Universidad San Martín - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
tenis
19:00Perez Contri/Chepelev - Lopez Montagud/Skatov
tenis
19:00Royer/Rune - Barrena/Marmousez
tenis
19:00Winter Lopez/Esteve Lobato - Garcia/Caldes
tenis
19:05Daniil Medvedev - Humbert
futbol
19:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Haukar
basketbol
19:25Clippers - Spurs
basketbol
19:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel Eilat
basketbol
19:30Maccabi Haifa - Ironi Nahariya
futbol
19:30JAHE - Garde Nationale
tenis
19:30Alec Adamson - Djurabek Karimov
tenis
19:30Jwany Sherif - Tricia
basketbol
19:30Viimsi Kesklinn - Tallinna Kalev
futbol
19:45Excelsior - Telstar
basketbol
19:55Spurs - Rockets
tenis
20:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
futbol
20:00Union Weisskirchen - Wallern
futbol
20:00Union Gurten - Kalsdorf
futbol
20:00Lommel United - K. Sint-Truidense
futbol
20:00Feirense - Casa Pia
futbol
20:00Vizela - Covilhã
futbol
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
futbol
20:00Norrby - Sundsvall
futbol
20:00Leyton Orient - Tottenham (beIN SPORTS HD 3)
tenis
20:00Mikhail Dubrouski - Mikhail Malakhovich
futbol
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
tenis
20:15Renat Sakhabutdinov - Dmitry Orlov
basketbol
20:25Rockets - Clippers
basketbol
20:30Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
basketbol
20:30Keravnos - Iraklis
basketbol
20:30Bizoni - Leningrad
futbol
20:30Weiz - Koma Elektra
futbol
20:30Kitzbuhel - Hall
futbol
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
futbol
20:30Club Atlético Villa Teresa - Central Español
basketbol
20:45Paris - Saint Quentin
futbol
21:00West Bromwich Albion - Brentford
basketbol
21:00Élan Chalon - Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Champagne Chalons-Reims Basket
basketbol
21:00Toulouse - Hermine Nantes Atlantique
basketbol
21:00Union Basket Chartres Metropole - ESSM Le Portel Cote d'Opale
basketbol
21:00Metropole - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
futbol
21:00Cercle Brugge - Royal Antwerp
futbol
21:00CFRJ Marica - Duque de Caxias Futebol Clube
futbol
21:00Sao Bento - São Bernardo Futebol Clube
futbol
21:0007 Vestur - Argja Boltfelag
futbol
21:00B68 Toftir - Runavik
futbol
21:00Zamalek - Tanta
tenis
21:00Alexander Sarkissian - Dusty Boyer
tenis
21:00Conny Perrin - Deniz Khazaniuk
basketbol
21:00Blois Basket 41 - Bordeaux
futbol
21:00Newport County - Watford
basketbol
21:00Evreux Basket - Orléans Loiret Basket
futbol
21:15Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
futbol
21:30West Ham United - Hull City
tenis
21:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
basketbol
21:30Leningrad - Chameleon
futbol
21:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere
futbol
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
futbol
21:45Notts County - Harrogate Town
futbol
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
futbol
21:45Mansfield - Gainsborough Trinity
futbol
21:45Barwell - Bedworth United
futbol
21:45Bedfont Sports - Lewes
futbol
21:45Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
21:45Bury Town - Brightlingsea Regent
futbol
21:45Buxton - Belper Town
futbol
21:45Cambridge City - Stowmarket Town
futbol
21:45Chasetown - Basford United FutbolClub
futbol
21:45Chichester City - Cribbs
futbol
21:45City of Liverpool - Morpeth Town
futbol
21:45Coalville Town - Sheffield
futbol
21:45Coventry Sphinx - Ilkeston
futbol
21:45United of Manchester - Pontefract Collieries
futbol
21:45Frickley Athletic - Marine
futbol
21:45Grantham Town - Rushall Olympic
futbol
21:45Harlow Town - Waltham Abbey
futbol
21:45Hastings United - Chesham United
futbol
21:45Hednesford Town - Long Eaton United
futbol
21:45Lancaster City - Runcorn Town
futbol
21:45Leek Town - Mickleover Sports
futbol
21:45Leiston - Biggleswade Town
futbol
21:45Margate - Hayes & Yeading United
futbol
21:45Marske United - Trafford
futbol
21:45Mossley - Ramsbottom United
futbol
21:45Nuneaton Town - Loughborough Dynamo
futbol
21:45Potters Bar Town - East Thurrock United
futbol
21:45Quorn - Matlock Town
futbol
21:45Redcliffe - Workington
futbol
21:45Scarborough Athletic - Ashton United
futbol
21:45Shifnal Town - Alvechurch
futbol
21:45South Park - Bognor Regis Town
futbol
21:45Stalybridge Celtic - Bishop Auckland
futbol
21:45Stamford - Sudbury
futbol
21:45Sunderland - Prescot Cables
futbol
21:45Swindon Supermarine - Shepton Mallet
futbol
21:45Tadcaster Albion - Litherland ReMYCA
futbol
21:45Tamworth - Stourbridge
futbol
21:45Tividale - Nantwich Town
futbol
21:45Warrington Town - South Shields
futbol
21:45West Auckland Town - Runcorn Linnets
tenis
21:45Angelina Paskhalidi - Alina Konchakova
futbol
21:45Whyteleafe - Binfield
futbol
21:45Yate Town - Bristol Manor Farm
futbol
22:00Krasnodar - PAOK
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
futbol
22:00Slavia Prague - Midtjylland
futbol
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
futbol
22:00Den Bosch - Maastricht
futbol
22:00Varzim - Arouca
futbol
22:00Krasnodar - PAOK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Slavia Prag - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Salzburg (beIN SPORTS HD 2)
tenis
22:00Zhan Skindzer - Piotr Paliukhovich
futbol
22:00Skelmersdale United - Bootle
futbol
22:15Luton Town - Manchester United
futbol
22:15Trarza - Kaedi
futbol
22:15Cosmos Serravalle - Società Polisportiva Tre Fiori
futbol
22:15Luton Town - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Bizoni - Chameleon
tenis
22:30Brandon Holt - Eric Hadigian
tenis
22:30Emma Davis - Deniz Khazaniuk
futbol
22:45América - Rampla Juniors
futbol
23:00Barranquilla - Bogotá
futbol
23:00Atletico Grau - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
23:00Barnechea - Melipilla
futbol
23:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
futbol
00:00California United Strikers - York Cosmos
tenis
00:00Anney Laska - Timofey Basalygo
futbol
01:00Mexico United - Grande Valley
futbol
01:00Maceio - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
tenis
01:00Anton Bondarik - Pavel Leonchik
basketbol
01:15Verdirrojo Montevideo - Deportivo Sayago
futbol
01:15Barcelona SC - Flamengo (S SPORT HD)
futbol
01:15Barcelona Sporting Club - Flamengo Regatas
futbol
01:15Club Atlético Tigre - Club Bolívar
futbol
01:15Estudiantes de Mérida - Club Nacional Montevideo
basketbol
02:00Correcaminos UAT Victoria - Mineros de Zacatecas
futbol
02:00Operario Ferroviario - Cuiabá Esporte Clube
tenis
02:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
basketbol
03:00Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali
basketbol
03:00Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo
futbol
03:30Deportivo Binacional - Club Atlético River Plate
futbol
03:30Junior de Barranquilla - Independiente del Valle
futbol
03:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - São Paulo
futbol
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Ponte Preta
basketbol
03:30Leones Alcaldia de Managua - Bufalos de Managua
basketbol
03:30Atletico Tabare - Lagomar
futbol
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
basketbol
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
tenis
04:00Gleb Baklanov - Mark Pashukevich
basketbol
04:00Lenadores de Durango - Fuerza Regia
basketbol
04:00Libertadores De Queretaro - Astros de Jalisco
futbol
04:00Austin Bold - Sporting Kansas City
basketbol
04:00Minnesota Lynx - Seattle Storm (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Yuriy Maksimenko
basketbol
05:15Abejas de Guanajuato - Panteras de Aguascalientes
tenis
05:30Gest - Konstantin Tsvetkov
tenis
07:00Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
futbol
08:00Central Coast Honiara - Southern United
tenis
08:30Ruslan Lavrentiev - Gest
tenis
10:00Allie Kiick - Julia Grabher
tenis
10:00Arina Rodionova - Samantha Murray
tenis
10:00Elena Gabriela Ruse - Victoria
tenis
10:00Viktoriya Tomova - Réka-Luca Jani
tenis
10:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
tenis
10:00Andrea Pellegrino - Cameron Norrie
tenis
10:00Federico Coria - Guilherme Clezar
tenis
10:00Arthur Rinderknech - Johannes Haerteis
futbol
10:30Changchun Yatai - Kunshan
futbol
10:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Athletic
tenis
11:00Anna Blinkova - Aryna Sabalenka
tenis
11:00Zarina Diyas - Hibino
tenis
11:00Aleksandar Vukic - Prajnesh Gunneswaran
tenis
11:00Benjamin Bonzi - Karlovic
tenis
11:00Christopher Eubanks - Steven Diez
tenis
11:00Dmitry Popko - Oscar Otte
tenis
11:00Dustin Brown - Alexandre Muller
tenis
11:00Elias Ymer - Sebastian Ofner
tenis
11:00Emilio Gomez - Filip Horansky
tenis
11:00Enzo Couacaud - Juan Pablo Ficovich
tenis
11:00Soeda - Tomas Machac
tenis
11:00Hiroki Moriya - Daniel Altmaier
tenis
11:00Jack Sock - Facundo Bagnis
tenis
11:00Jason Jung - Tommy Robredo
tenis
11:00Kimmer Coppejans - Martin Klizan
tenis
11:00Liam Broady - Botic Van De Zandschulp
tenis
11:00Lorenzo Giustino - Hugo Grenier
tenis
11:00Lukas Rosol - Michael Mmoh
tenis
11:00Marc Polmans - Alessandro Giannessi
tenis
11:00Mario Vilella Martinez - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
11:00Pedro Martinez Portero - Robin Haase
tenis
11:00Gianluigi Quinzi - Jiri Lehecka
tenis
11:00Roberto Marcora - Tristan Lamasine
tenis
11:00Jelle Sels - Franco Agamenone
tenis
11:00Ruben Bemelmans - Kyrian Jacquet
tenis
11:00Petr Nouza - Uladzimir Ignatik
tenis
11:00Sebastian Korda - Brayden Schnur
tenis
11:00Sebastian Baez - Martin Krumich
tenis
11:00Ulises Blanch - Gian Marco Moroni
tenis
11:00Benjamin Winter Lopez - Timofey Skatov
tenis
11:00Yannick Maden - Nikola Milojevic
tenis
11:00Eduard Esteve Lobato - Wojciech Marek
tenis
11:00Amandine Hesse - Yuki Naito
tenis
11:00Lilian Marmousez - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
11:00Astra Sharma - Irina Ramialison
tenis
11:00Sergi Perez Contri - Imanol Lopez Morillo
tenis
11:00Audrey Albie - Asia Muhammed
tenis
11:00Aziz Ouakaa - Cesar Bourgois
tenis
11:00Caty McNally - Pemra Özgen
tenis
11:00David Pichler - Filip Bergevi
tenis
11:00Clara Tauson - Gabriela Talaba
tenis
11:00Dominik Palan - Alexander Shevchenko
tenis
11:00Dalila Jakupovic - Leonie Kung
tenis
11:00Kelsey Stevenson - Alexander Erler
tenis
11:00Daniela Seguel - Antonia Lottner
tenis
11:00Luca Potenza - Bogdan Bobrov
tenis
11:00Irina Maria Bara - Tereza Mrdeza
tenis
11:00Marius Ruzgas - Terence Atmane
tenis
11:00Lara Arruabarrena Vecino - Ivana Jorovic
tenis
11:00Moez Echargui - Yaraslau Shyla
tenis
11:00Maria Camila Osorio Serrano - Mayar Sherif
tenis
11:00Skander Mansouri - Andrews
tenis
11:00Viktorija Golubic - Anhelina Kalinina
tenis
11:00Alexandra Cadantu - Anna Danilina
tenis
11:00Xiaodi - Varvara Lepchenko
tenis
11:00Barbora Krejcikova - Linda Noskova
tenis
11:00Georgina Garcia-Perez - Barbora Palicova
tenis
11:00Jesika Maleckova - Stephanie Wagner
tenis
11:00Miriam Kolodziejova - Sofia Sanchez
tenis
11:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Tereza Mihalikova
tenis
11:00Baez/Cachin - Krumich/Svrcina
tenis
11:00Barranco Cosano/Merino - Veldheer/De Jong
tenis
11:00Duda/Nouza - Zukas/Ugo Carabelli
tenis
11:00Velotti/Cuevas - Barrientosc/Rodriguez
futbol
11:00Pekin Spor Üniversitesi - Taizhou Yuanda
tenis
12:00Casper Ruud - Benoît Paire
tenis
12:00Daniel Evans - Stefanos Tsitsipas
tenis
12:00Tommy Paul - Andrey Rublev
tenis
12:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
tenis
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
tenis
12:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
tenis
12:00Ekaterina Alexandrova - Katerina Siniakova
tenis
12:00Kiki Bertens - Jelena Ostapenko
futbol
12:00Kaspiy - Taraz
tenis
12:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
tenis
12:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
tenis
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
tenis
12:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
futbol
12:00Magwe - Sothern Myanmar
tenis
12:00Lammons/Huey - Galloway/Hach Verdugo
futbol
12:00Sagaing United - ISPE
tenis
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
futbol
12:00Yadanarbon - Hantharwady United
tenis
12:00Mark Whitehouse - Jacopo Berrettini
tenis
12:00Nicolas Alvarez Varona - Smith
tenis
12:00Patrick Kypson - Sebastian Fanselow
tenis
12:00Patrik Niklas-Salminen - Natan Rodrigues
tenis
12:00Riccardo Balzerani - Dali Blanch
tenis
12:00Tiago Cacao - Pedro Araujo
tenis
12:00Wilson Leite - Gonzalo Lama
tenis
12:00Angela Fita Boluda - Lina Glushko
tenis
12:00Beatriz Haddad Maia - Noelia Bouzo Zanotti
tenis
12:00Carolina Meligeni Rodrigues Alves - Gergana Topalova
tenis
12:00Celia Cervino Ruiz - Francisca Jorge
tenis
12:00Himeno Sakatsume - Marina Bassols Ribera
tenis
12:00Ines Murta - Riya Bhatia
tenis
12:00Ingrid Gamarra Martins - Helene Scholsen
tenis
12:00Julie Belgraver - Lisa Ponomar
tenis
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Julia Payola
tenis
12:00Martyna Kubka - Valeriya Strakhova
futbol
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Brisbane Wolves
futbol
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
futbol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
tenis
12:30Anna Kubareva - Kelia Le Bihan
tenis
12:30Demi Tran - Alice Robbe
tenis
12:30Ines Ibbou - Chiara Catini
tenis
12:30Louise Kwong - Alina Michalitsch
tenis
12:30Marie Villet - Chiraz Bechri
tenis
12:30Shalimar Talbi - Maria Tanasescu
tenis
12:30Bourbotte - Olivia Gram
tenis
12:30Howard - Darya Astakhova
futbol
12:45Gold Coast United - Peninsula Power FutbolClub
futbol
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
futbol
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
futbol
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
futbol
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Ehime - Albirex Niigata
futbol
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
futbol
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
futbol
13:30Ulsan Hyundai - Pohang Steelers
futbol
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
futbol
14:00Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu
tenis
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
futbol
14:35Guizhou Renhe - Mongol Zhongyou
futbol
14:35Shenyang Urban - Jiangxi Liansheng
futbol
15:001 FC Cologne - Fortuna Düsseldorf
futbol
15:15Lori - Pyunik
futbol
15:30Krasnodar - Orenburg
tenis
15:30Amicuzi/Catini - Ibbou/Ureke
tenis
15:30Sun/Tran - Radenkovic/Haseth
tenis
15:30Atlangeriev/Shevchenko - Descotte/Tirante
tenis
15:30Danilina/Loeb - Volynets/Halbauer
tenis
15:30Grammatikopoulou/Sanchez - Dascalu/Serban
tenis
15:30Laboutkova/Siskova - Augustinova/Petruzelova
futbol
16:00Freiburg - Frankfurt
futbol
16:00Smolevichi - Minsk
basketbol
16:30Astana - CSKA Moskova
futbol
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
futbol
16:30Gostivar - Tikvesh
futbol
16:30Sasa - Borec
futbol
16:30Tatran Liptovský Mikuláš - Skalica
futbol
16:30ŠTK 1914 Šamorín - Komarno
futbol
16:30Púchov - Dukla Banská Bystrica
futbol
16:30Košice - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
16:30MŠK Žilina - Slavoj Trebišov
futbol
16:30Partizán Bardejov - Petržalka 1898
futbol
17:00Luleå - Örebro Syrianska
futbol
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
futbol
17:00Arsenal Tivat - Grbalj
futbol
17:00Drezga - Mornar
futbol
17:00Jedinstvo Bijelo Polje - Kom Podgorica
futbol
17:00Ibar Rozaje - Bokelj
futbol
17:00Igalo 1929 - Berane
futbol
17:00Sokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow
futbol
17:00Record Bielsko-Biala - Gwarek
futbol
17:00Wisła Sandomierz - Podhale
futbol
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
futbol
17:00Buducnost Dobanovci - Jagodina
futbol
17:00Radnički 1923 - radnicki Pirot
futbol
17:00Zemun - Radnicki Sremska Mitrovica
futbol
17:00Kabel Novi - Dinamo Vranje
futbol
17:00Loznica - Sloga Kraljevo
futbol
17:00Zarkovo - Novi Boegrad
futbol
17:00Sfaxien - Monastir
futbol
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
futbol
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss Jena
futbol
17:30Lichtenberg 47 - Auerbach
futbol
17:30Sparta Prague - Králův Dvůr
futbol
17:30Velké Meziříčí - Vrchovina
futbol
17:30Fotbal Třinec - Graffin Vlašim
futbol
17:30Gandzasar - Shirak
futbol
17:30Opatija - Solin
futbol
17:30Orijent - Junak Sinj
futbol
17:30Osijek - Croatia Zmijavc
futbol
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
basketbol
18:00Bizoni - Drakonu
basketbol
18:00Nord - Tartu Ulikool Rock
futbol
18:00Heider - Phonix Lubeck
futbol
18:00Hannover - Hannover 96
futbol
18:00Lüneburger SK Hansa - Pauli
futbol
18:00Atlas Delmenhorst - Havelse
futbol
18:00Oldenburg - Jeddeloh
futbol
18:00Carl Zeiss Jena - Rot-Weiß Erfurt
futbol
18:00Nykopings - Haninge
futbol
18:00Carrarese Calcio - Ambrosiana
futbol
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
futbol
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
futbol
18:00Fama Vipava - Sava Kranj
futbol
18:15Atlantis - Kirkkonummi
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
basketbol
18:30Dzūkija - Žalgiris
futbol
18:30Bahrain - Al-Budaiya
futbol
18:30Sitra Club - Malkiya Club
futbol
18:30Tvøroyri - NSÍ Runavík
futbol
18:30Haka - RoPS
futbol
18:30Inter Turku - Honka
futbol
18:30Mariehamn - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
futbol
18:30Bari - Trastevere Calcio
futbol
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
futbol
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
futbol
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
basketbol
19:00Chameleon - Leningrad
basketbol
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
basketbol
19:00Šiauliai - Pieno žvaigždės
futbol
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
futbol
19:00Vasalunds - Karlstad
futbol
19:00Renate - Avellino 1912
futbol
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
futbol
19:00Alianza Universidad - Cusco
futbol
19:00Poprad - ŽP Šport Podbrezová
futbol
19:00Rukh Vinnyky - Shakhtar Donetsk
futbol
19:15Vidir - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
19:15Hamar Hveragerdi - Hlíðarendi
futbol
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
basketbol
19:30Union Tarber Lourdes - Boulazac Basket Dordogne
futbol
19:30Reichenau - Telfs
futbol
19:30Potenza - Triestina Calcio
futbol
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
futbol
19:30Sahab Club - Al-Wehdat
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
basketbol
20:00Bizoni - Chameleon
basketbol
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
basketbol
20:00Monako - Levallois Metropolitans
basketbol
20:00Valencia - MoraBanc Andorra
basketbol
20:00Legia Warszawa - Polski Cukier SIDEn Toruń
futbol
20:00Altonaer FC von 1893 - Holstein Kiel
futbol
20:00Eintracht Norderstedt 03 - Hamburger
futbol
20:00Oberneuland - Wolfsburg
futbol
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
futbol
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
futbol
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
futbol
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
futbol
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
futbol
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
futbol
20:00Buchonia Flieden - Steinbach
futbol
20:00Rot-Weiß Hadamar - Dietkirchen
futbol
20:00Germania Egestorf - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
20:00Eilenburg - Plauen
futbol
20:00Frisia - Weiche Flensburg
futbol
20:00Inter Turkspor Kiel - Altenholz
futbol
20:00Kronshagen - Eckernförder
futbol
20:00Lübeck - Eutin 08
futbol
20:00Víkingur Gøta - Argja Bóltfelag
futbol
20:00Eskilsminne - Karlskrona
futbol
20:00Gefle - Sollentuna
futbol
20:00Berga - Sylvia Norrköping
futbol
20:00Linköping City - Oskarshamns
futbol
20:00Motala - Värnamo
futbol
20:00Sandvikens - Bromharitaojkarna
futbol
20:00Skövde - Assyriska Turabdin
futbol
20:00Tvååkers - Landskrona BoIS
futbol
20:00Calcio Padova - Breno
futbol
20:00SNIM - Tevragh-Zeina
futbol
20:00Borac Čačak - Fraficar Beograd
futbol
20:00Kolubara Lazarevac - Dubocica
futbol
20:00Trayal - Zeleznicar Pancevo
futbol
20:30Sportfreunde Baumberg - Bocholt
futbol
20:30SpVg Schonnebeck - SpVgg Sterkrade-Nord
futbol
20:30SpVgg 04 Ratingen - TuRU Düsseldorf
futbol
20:30Velbert - Schwarz-Weiß Essen
futbol
20:30Eintracht Celle - Hagen-Uthlede
futbol
20:30Paderborn 07 - Westfalia Rhynern
futbol
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
futbol
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
futbol
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
futbol
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
futbol
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
futbol
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
futbol
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
futbol
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
futbol
20:30Fernvald - Ginsheim
futbol
20:30Viktoria Griesheim - 1931 Eddersheim
futbol
20:30Niederwenigern - SSVg Velbert
futbol
20:38Stal Stalowa Wola - Podlasie
futbol
21:00Zeilsheim - Waldgirmes
futbol
21:00Skála ÍF - Fuglafjordur
futbol
21:00Trollhättan - Utsiktens
futbol
21:00Frej Taby - Karlslunds
futbol
21:00Lindome - Torns
futbol
21:00Muttenz - Langenthal
futbol
21:00Monopoli - Modena
futbol
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
basketbol
21:00Leningrad - Drakonu
futbol
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
futbol
21:00Millwall - Burnley
futbol
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
futbol
21:00Stoke City - Gillingham
basketbol
21:00Nanterre - Bourg-en-Bresse
basketbol
21:00Andrezieux Boutheon - Vichy
basketbol
21:00Lorient - Rouen Basket
basketbol
21:00Chorale Roanne Basket - Sharks Antibes
basketbol
21:00Lille Metropole Basket - SLUC Nancy Basket
futbol
21:15Ittihad Riadi Tanger - Renaissance Zemamra
futbol
21:45Chelsea - Barnsley
futbol
21:45Fleetwood Town - Everton
futbol
21:45Leicester City - Arsenal
futbol
21:45Morecambe - Newcastle United
futbol
21:45Leicester - Arsenal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Fleetwood - Everton (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Chelsea - Barnsley (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Gent - Dynamo Kyiv
futbol
22:00Molde - Ferencvárosi
futbol
22:00Olympiacos - Omonia
basketbol
22:00Bizoni - Leningrad
futbol
22:00Gent - Dinamo Kiev (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Molde - Ferencvaros (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Olympiakos - Omonia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:15Kordrengir - Selfoss
basketbol
22:45Bilbao Basket - Iberostar Tenerife Canarias
futbol
23:00Club Cienciano Cusco - Melgar
futbol
23:30Renaissance Sportive de Berkane - Rabat
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Sporting Cristal
futbol
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
futbol
01:15Clube Atlético Paranaense - Colo-Colo
futbol
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
futbol
02:00Charlotte Independence - Miami
futbol
02:00Indy Eleven - Saint Louis
futbol
02:00Atlanta United - Dallas
futbol
02:00York City - Toronto
futbol
02:30Atlanta United - New York Red Bulls
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
futbol
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
futbol
02:30Columbus Crew - Minnesota United
futbol
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
futbol
03:00Memphis 901 - North Carolina
futbol
03:00Inter Miami - York Red Bulls
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics
futbol
03:30Vasco da Gama - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
03:30Nashville - United
futbol
03:30Club Guaraní - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:30Sport Club do Recife - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
futbol
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
futbol
05:00Los Angeles Galaxy - San Diego Loyal
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Cartaginés
futbol
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
futbol
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
futbol
10:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua
futbol
10:30Jetısu - Şahter Karağandı
futbol
12:45Ordabası - Kızıljar
futbol
13:00Jiangsu Sainty - Guangzhou Evergrande
futbol
14:35Henan Jianye - Shandong Luneng Taishan
futbol
15:00Dalian - Shenzhen
futbol
16:00Kaysar - Astana
futbol
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
futbol
18:30HJK - Turun Palloseura
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
basketbol
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
futbol
19:00Fehervar - Stade de Reims
futbol
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
futbol
19:30Rostov - Maccabi Haifa
futbol
20:00Beşiktaş - Ave
futbol
20:00Djurgårdens - Cluj
futbol
20:00Malmö - Lokomotiva
futbol
20:00Mura 05 - Eindhoven
futbol
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
futbol
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
futbol
20:00Riga - Celtic
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor
futbol
20:00Willem - Rangers
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
futbol
20:30Steaua București - Slovan Liberec
futbol
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
basketbol
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
futbol
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
futbol
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
futbol
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split
futbol
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
futbol
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
futbol
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
futbol
21:00Standard Liège - Vojvodina
futbol
21:00Bristol City - Aston Villa
basketbol
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
futbol
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
futbol
21:30Milan - Bodø-Glimt
futbol
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
futbol
21:30Gallen - Athens
futbol
21:30Floriana - Flora Tallinn
futbol
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
21:30Legia Warsaw - Drita
futbol
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
futbol
21:45Lincoln City - Liverpool
futbol
21:45Manchester City - Bournemouth
futbol
21:45Manchester City - Bournemouth (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lincoln City - Liverpool (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Bayern Munich - Sevilla
futbol
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
futbol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
futbol
02:00Atlético Clube Goianiense - Fluminense FutbolClub
basketbol
02:30Las Vegas Aces - Connecticut Sun (S SPORT 2 HD)
futbol
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
futbol
17:00Dukla Prague - Jiskra Ústí nad Orlicí
futbol
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
futbol
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
futbol
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Jaro - Oulu
futbol
18:30Kotka - Ekenäs
futbol
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
futbol
18:45Botev Vratsa - Montana
futbol
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Austria Klagenfurt - Avusturya Wien
futbol
19:30Liefering Salzburg - Wacker Innsbruck
futbol
19:30Horn - Lafnitz
futbol
19:30Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
futbol
19:30Næstved - KFUM BK Roskilde
futbol
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
futbol
19:30Osnabruck - Hannover 96
futbol
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00SpVgg Unterhaching - Lübeck
futbol
20:00Esbjerg - Helsingør
futbol
20:00Hvidovre - Hobro
futbol
20:00Vendsyssel - Kolding
futbol
20:00Roskilde - Hillerod
futbol
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
futbol
20:45Odra Opole - Belchatow
futbol
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
futbol
21:00Twente - Groningen
futbol
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
futbol
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
futbol
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
futbol
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
futbol
21:30Midleton - Marys
futbol
21:30Rockmount - Avondale United
futbol
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
futbol
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
futbol
21:45Bohemian - Derry City
futbol
21:45Huddersfield - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Lille - Nantes
futbol
22:00Eibar - Athletic Bilbao
futbol
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
22:30Braga - Santa Clara
futbol
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
futbol
03:30Puebla - Querétaro
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
futbol
05:30Juarez - Atlas
futbol
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
futbol
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
futbol
11:15Rakovnik - Benešov
futbol
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
futbol
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
futbol
11:30Prepere - Slovan Velvary
futbol
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
futbol
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
futbol
13:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Kayserispor - Erzurumspor
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
futbol
14:00Deportivo Alavés - Getafe
futbol
14:00Tambov - Spartak Moskova
futbol
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
futbol
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
futbol
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
futbol
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
futbol
14:00Vanløse - Avarta
futbol
14:00Norrby - Degerfors
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
futbol
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
futbol
14:302000 - Slagelse B&I
futbol
14:30Aarhus - Holbæk B&I
futbol
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
futbol
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
14:00Amur-pro - Erofey-proCanlı
basketbol
16:30GasTerra Flames - Dnipro
basketbol
16:30Neptūnas - London Lions
basketbol
18:30Prienai - Rytas Vilnius
basketbol
19:25Clippers - Spurs
basketbol
19:30Ironi Nes-Ziona - Hapoel Eilat
basketbol
19:30Maccabi Haifa - Ironi Nahariya
basketbol
19:30Viimsi Kesklinn - Tallinna Kalev
basketbol
19:55Spurs - Rockets
basketbol
20:25Rockets - Clippers
basketbol
20:30Tsmoki-Minsk - Balkan Botevgrad
basketbol
20:30Keravnos - Iraklis
basketbol
20:30Bizoni - Leningrad
basketbol
20:45Paris - Saint Quentin
basketbol
21:00Élan Chalon - Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Champagne Chalons-Reims Basket
basketbol
21:00Toulouse - Hermine Nantes Atlantique
basketbol
21:00Union Basket Chartres Metropole - ESSM Le Portel Cote d'Opale
basketbol
21:00Metropole - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
basketbol
21:00Blois Basket 41 - Bordeaux
basketbol
21:00Evreux Basket - Orléans Loiret Basket
basketbol
21:30Leningrad - Chameleon
basketbol
22:30Bizoni - Chameleon
basketbol
01:15Verdirrojo Montevideo - Deportivo Sayago
basketbol
02:00Correcaminos UAT Victoria - Mineros de Zacatecas
basketbol
03:00Aguacateros De Michoacan - Soles De Mexicali
basketbol
03:00Dorados de Chihuahua - Plateros de Fresnillo
basketbol
03:30Leones Alcaldia de Managua - Bufalos de Managua
basketbol
03:30Atletico Tabare - Lagomar
basketbol
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
basketbol
04:00Lenadores de Durango - Fuerza Regia
basketbol
04:00Libertadores De Queretaro - Astros de Jalisco
basketbol
04:00Minnesota Lynx - Seattle Storm (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
05:15Abejas de Guanajuato - Panteras de Aguascalientes
basketbol
16:30Astana - CSKA Moskova
basketbol
18:00Bizoni - Drakonu
basketbol
18:00Nord - Tartu Ulikool Rock
basketbol
18:30Dzūkija - Žalgiris
basketbol
19:00Chameleon - Leningrad
basketbol
19:00Nizhny Novgorod - Khimki
basketbol
19:00Šiauliai - Pieno žvaigždės
basketbol
19:30Union Tarber Lourdes - Boulazac Basket Dordogne
basketbol
20:00Bizoni - Chameleon
basketbol
20:00Zenit Saint-Petersburg - Basket Zielona Góra
basketbol
20:00Monako - Levallois Metropolitans
basketbol
20:00Valencia - MoraBanc Andorra
basketbol
20:00Legia Warszawa - Polski Cukier SIDEn Toruń
basketbol
21:00Leningrad - Drakonu
basketbol
21:00Nanterre - Bourg-en-Bresse
basketbol
21:00Andrezieux Boutheon - Vichy
basketbol
21:00Lorient - Rouen Basket
basketbol
21:00Chorale Roanne Basket - Sharks Antibes
basketbol
21:00Lille Metropole Basket - SLUC Nancy Basket
basketbol
22:00Bizoni - Leningrad
basketbol
22:45Bilbao Basket - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics
basketbol
03:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
basketbol
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
basketbol
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
02:30Las Vegas Aces - Connecticut Sun (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
futbol
14:15Chongqing Lifan - Wuhan ZallCanlı
futbol
13:45Khangarid Klub - FalconsCanlı
futbol
12:45Tianjin Teda - Hebei China FortuneCanlı
futbol
15:00Smolevichi - Minsk
futbol
15:00Shukura Kobuleti - Merani Martvili
futbol
15:00Samgurali Tskhaltubo - Metalurgi Rustavi
futbol
15:00Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai Dongya
futbol
15:30Südtirol - Latte Dolce
futbol
16:00Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub
futbol
16:00Bunyodkor - AGMK
futbol
16:00Mykolaiv - Metalurh Zaporizhya
futbol
16:30Ararat Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
16:30Vardari Forino - Vardar
futbol
16:30Qair Semad - Al-Hammam
futbol
16:30Ala'ab Damanhour - Dekernes
futbol
16:30Al-Nasr Kahire - Marekh Port Said
futbol
16:30Daklyeh - Suez Montakhab
futbol
16:30Mansoura - Pharco
futbol
16:30Gomhoreyet Shebeen - Nojom Al Mostabel
futbol
16:30Petrojet - Tersana
futbol
16:30Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca
futbol
16:30Zarnesti - Brașov
futbol
16:30Crisul Chisineu-Cris - Soimii Lipova
futbol
16:30Marmaţia Sighetu Marmaţiei - Simleu Silvaniei
futbol
16:30Sporting Roşiorii - Alexandria
futbol
16:30Tunari - Afumaţi
futbol
16:30Sanmartin - Luceafărul Oradea
futbol
16:30Oțelul Galați - Focsani
futbol
16:30Unirea - Gloria
futbol
16:30Ghiroda - Hunedoara
futbol
16:30Industria Galda - Unirea Alba Iulia
futbol
16:30Pobeda Star Bisnov - Dumbravita
futbol
16:30Bacău - Ceahlăul Piatra Neamț
futbol
16:30Unirea Bascov - Vedita Colonesti
futbol
16:30Viitorul Daesti - Flacara Horezu
futbol
17:00Kızılkum Zarafşon - Mash’al Mubarek
futbol
17:30Chrudim - Vysočina Jihlava
futbol
17:30Crikvenica - Novigrad
futbol
18:00Futura - TiPS
futbol
18:00SIF - KaIK
futbol
18:00Al-Sareeh - Al-Salt
futbol
18:15Juventud de Las Piedras - Club Atletico Atenas
futbol
18:30Fussach - Lauterach
futbol
18:30Urartu - Noah Yerevan
futbol
18:30Jyväskylä - Vaajakoski
futbol
19:00Pyramids - Horoya
futbol
19:00Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
19:00Milsami - Dacia Buiucani
futbol
19:00Universidad San Martín - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
19:00Universitatea Cluj - Unirea Slobozia
futbol
19:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Haukar
futbol
19:30JAHE - Garde Nationale
futbol
19:45Excelsior - Telstar
futbol
20:00Union Weisskirchen - Wallern
futbol
20:00Union Gurten - Kalsdorf
futbol
20:00Lommel United - K. Sint-Truidense
futbol
20:00Feirense - Casa Pia
futbol
20:00Vizela - Covilhã
futbol
20:00ŠKF Sereď - AS Trenčín
futbol
20:00Norrby - Sundsvall
futbol
20:00Leyton Orient - Tottenham (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Leyton Orient - Tottenham Hotspur
futbol
20:30Weiz - Koma Elektra
futbol
20:30Kitzbuhel - Hall
futbol
20:30Pinkafeld - Sauerbrunn
futbol
20:30Club Atlético Villa Teresa - Central Español
futbol
21:00West Bromwich Albion - Brentford
futbol
21:00Cercle Brugge - Royal Antwerp
futbol
21:00CFRJ Marica - Duque de Caxias Futebol Clube
futbol
21:00Sao Bento - São Bernardo Futebol Clube
futbol
21:0007 Vestur - Argja Boltfelag
futbol
21:00B68 Toftir - Runavik
futbol
21:00Zamalek - Tanta
futbol
21:00Newport County - Watford
futbol
21:15Carlos Mannucci - Club Universitario de Deportes
futbol
21:30West Ham United - Hull City
futbol
21:30Hartley Wintney - Erith & Belvedere
futbol
21:30Ternana Calcio - AlbinoLeffe
futbol
21:45Notts County - Harrogate Town
futbol
21:45Drogheda United - Shamrock Rovers
futbol
21:45Mansfield - Gainsborough Trinity
futbol
21:45Barwell - Bedworth United
futbol
21:45Bedfont Sports - Lewes
futbol
21:45Bowers & Pitsea - Hornchurch
futbol
21:45Bury Town - Brightlingsea Regent
futbol
21:45Buxton - Belper Town
futbol
21:45Cambridge City - Stowmarket Town
futbol
21:45Chasetown - Basford United FutbolClub
futbol
21:45Chichester City - Cribbs
futbol
21:45City of Liverpool - Morpeth Town
futbol
21:45Coalville Town - Sheffield
futbol
21:45Coventry Sphinx - Ilkeston
futbol
21:45United of Manchester - Pontefract Collieries
futbol
21:45Frickley Athletic - Marine
futbol
21:45Grantham Town - Rushall Olympic
futbol
21:45Harlow Town - Waltham Abbey
futbol
21:45Hastings United - Chesham United
futbol
21:45Hednesford Town - Long Eaton United
futbol
21:45Lancaster City - Runcorn Town
futbol
21:45Leek Town - Mickleover Sports
futbol
21:45Leiston - Biggleswade Town
futbol
21:45Margate - Hayes & Yeading United
futbol
21:45Marske United - Trafford
futbol
21:45Mossley - Ramsbottom United
futbol
21:45Nuneaton Town - Loughborough Dynamo
futbol
21:45Potters Bar Town - East Thurrock United
futbol
21:45Quorn - Matlock Town
futbol
21:45Redcliffe - Workington
futbol
21:45Scarborough Athletic - Ashton United
futbol
21:45Shifnal Town - Alvechurch
futbol
21:45South Park - Bognor Regis Town
futbol
21:45Stalybridge Celtic - Bishop Auckland
futbol
21:45Stamford - Sudbury
futbol
21:45Sunderland - Prescot Cables
futbol
21:45Swindon Supermarine - Shepton Mallet
futbol
21:45Tadcaster Albion - Litherland ReMYCA
futbol
21:45Tamworth - Stourbridge
futbol
21:45Tividale - Nantwich Town
futbol
21:45Warrington Town - South Shields
futbol
21:45West Auckland Town - Runcorn Linnets
futbol
21:45Whyteleafe - Binfield
futbol
21:45Yate Town - Bristol Manor Farm
futbol
22:00Krasnodar - PAOK
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Bull Salzburg
futbol
22:00Slavia Prague - Midtjylland
futbol
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Hassania Agadir
futbol
22:00Den Bosch - Maastricht
futbol
22:00Varzim - Arouca
futbol
22:00Krasnodar - PAOK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Slavia Prag - Midtjylland (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Salzburg (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Skelmersdale United - Bootle
futbol
22:15Luton Town - Manchester United
futbol
22:15Trarza - Kaedi
futbol
22:15Cosmos Serravalle - Società Polisportiva Tre Fiori
futbol
22:15Luton Town - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45América - Rampla Juniors
futbol
23:00Barranquilla - Bogotá
futbol
23:00Atletico Grau - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
23:00Barnechea - Melipilla
futbol
23:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
futbol
00:00California United Strikers - York Cosmos
futbol
01:00Mexico United - Grande Valley
futbol
01:00Maceio - Esporte Clube Juventude
futbol
01:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas - Tepatitlan de Morelos
futbol
01:15Barcelona SC - Flamengo (S SPORT HD)
futbol
01:15Barcelona Sporting Club - Flamengo Regatas
futbol
01:15Club Atlético Tigre - Club Bolívar
futbol
01:15Estudiantes de Mérida - Club Nacional Montevideo
futbol
02:00Operario Ferroviario - Cuiabá Esporte Clube
futbol
03:30Deportivo Binacional - Club Atlético River Plate
futbol
03:30Junior de Barranquilla - Independiente del Valle
futbol
03:30Liga Deportiva Universitaria de Quito - São Paulo
futbol
03:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
03:40Cúcuta Deportivo - Deportivo Cali
futbol
04:00Austin Bold - Sporting Kansas City
futbol
08:00Central Coast Honiara - Southern United
futbol
10:30Changchun Yatai - Kunshan
futbol
10:30Guizhou Zhicheng - Shaanxi Athletic
futbol
11:00Pekin Spor Üniversitesi - Taizhou Yuanda
futbol
12:00Kaspiy - Taraz
futbol
12:00Magwe - Sothern Myanmar
futbol
12:00Sagaing United - ISPE
futbol
12:00Yadanarbon - Hantharwady United
futbol
12:15Rochedale Rovers FutbolClub - Brisbane Wolves
futbol
12:30Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
futbol
12:30Kyoto Sanga - Tochigi
futbol
12:45Gold Coast United - Peninsula Power FutbolClub
futbol
13:00Tokyo - Cerezo Osaka
futbol
13:00Gamba Osaka - Nagoya Grampus
futbol
13:00Kashima Antlers - Shonan Bellmare
futbol
13:00Kawasaki Frontale - Yokohama
futbol
13:00Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
futbol
13:00Vissel Kobe - Sagan Tosu
futbol
13:00Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa Chunma
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Thespakusatsu Gunma
futbol
13:00Ehime - Albirex Niigata
futbol
13:00Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
futbol
13:00Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
futbol
13:00Giravanz Kitakyushu - Mito HollyHock
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Renofa Yamaguchi
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Ryūkyū
futbol
13:00Omiya Ardija - Tokushima Vortis
futbol
13:00Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
futbol
13:30Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds
futbol
13:30Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
futbol
13:30Ulsan Hyundai - Pohang Steelers
futbol
13:30Júbilo Iwata - Ventforet Kofu
futbol
14:00Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu
futbol
14:35Guizhou Renhe - Mongol Zhongyou
futbol
14:35Shenyang Urban - Jiangxi Liansheng
futbol
15:001 FC Cologne - Fortuna Düsseldorf
futbol
15:15Lori - Pyunik
futbol
15:30Krasnodar - Orenburg
futbol
16:00Freiburg - Frankfurt
futbol
16:00Smolevichi - Minsk
futbol
16:30Piacenza Calcio 1919 - Teramo
futbol
16:30Gostivar - Tikvesh
futbol
16:30Sasa - Borec
futbol
16:30Tatran Liptovský Mikuláš - Skalica
futbol
16:30ŠTK 1914 Šamorín - Komarno
futbol
16:30Púchov - Dukla Banská Bystrica
futbol
16:30Košice - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
16:30MŠK Žilina - Slavoj Trebišov
futbol
16:30Partizán Bardejov - Petržalka 1898
futbol
17:00Luleå - Örebro Syrianska
futbol
17:00Carpi 1909 - Casarano Calcio
futbol
17:00Arsenal Tivat - Grbalj
futbol
17:00Drezga - Mornar
futbol
17:00Jedinstvo Bijelo Polje - Kom Podgorica
futbol
17:00Ibar Rozaje - Bokelj
futbol
17:00Igalo 1929 - Berane
futbol
17:00Sokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow
futbol
17:00Record Bielsko-Biala - Gwarek
futbol
17:00Wisła Sandomierz - Podhale
futbol
17:00Salyut Belgorod - Arsenal Tula
futbol
17:00Buducnost Dobanovci - Jagodina
futbol
17:00Radnički 1923 - radnicki Pirot
futbol
17:00Zemun - Radnicki Sremska Mitrovica
futbol
17:00Kabel Novi - Dinamo Vranje
futbol
17:00Loznica - Sloga Kraljevo
futbol
17:00Zarkovo - Novi Boegrad
futbol
17:00Sfaxien - Monastir
futbol
17:30Volgar Astrakhan - İrtiş Omsk
futbol
17:30Chemie Leipzig - Carl Zeiss Jena
futbol
17:30Lichtenberg 47 - Auerbach
futbol
17:30Sparta Prague - Králův Dvůr
futbol
17:30Velké Meziříčí - Vrchovina
futbol
17:30Fotbal Třinec - Graffin Vlašim
futbol
17:30Gandzasar - Shirak
futbol
17:30Opatija - Solin
futbol
17:30Orijent - Junak Sinj
futbol
17:30Osijek - Croatia Zmijavc
futbol
17:30Novara Calcio - Gelbison Cilento
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:00Krylia Sovetov - Dynamo Bryansk
futbol
18:00Heider - Phonix Lubeck
futbol
18:00Hannover - Hannover 96
futbol
18:00Lüneburger SK Hansa - Pauli
futbol
18:00Atlas Delmenhorst - Havelse
futbol
18:00Oldenburg - Jeddeloh
futbol
18:00Carl Zeiss Jena - Rot-Weiß Erfurt
futbol
18:00Nykopings - Haninge
futbol
18:00Carrarese Calcio - Ambrosiana
futbol
18:00Catanzaro 1929 - Virtus Francavilla
futbol
18:00Città di Pontedera - Atletico Arezzo
futbol
18:00Fama Vipava - Sava Kranj
futbol
18:15Atlantis - Kirkkonummi
futbol
18:30Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moskova
futbol
18:30Bahrain - Al-Budaiya
futbol
18:30Sitra Club - Malkiya Club
futbol
18:30Tvøroyri - NSÍ Runavík
futbol
18:30Haka - RoPS
futbol
18:30Inter Turku - Honka
futbol
18:30Mariehamn - Ilves
futbol
18:30Kuopion Palloseura - HIFK
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Lahti
futbol
18:30Bari - Trastevere Calcio
futbol
19:00Alania Vladikavkaz - Spartak Moskova
futbol
19:00Fakel Voronezh - Tom Tomsk
futbol
19:00Veles Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Apollon Limassol - Lech Poznań
futbol
19:00Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
futbol
19:00Tammeka Tartu - Nomme Kalju
futbol
19:00Vasalunds - Karlstad
futbol
19:00Renate - Avellino 1912
futbol
19:00Juve Stabia - Tritium Calcio 1908
futbol
19:00Alianza Universidad - Cusco
futbol
19:00Poprad - ŽP Šport Podbrezová
futbol
19:00Rukh Vinnyky - Shakhtar Donetsk
futbol
19:15Vidir - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
19:15Hamar Hveragerdi - Hlíðarendi
futbol
19:30Torpedo Moskova - Nizhniy Novgorod
futbol
19:30Reichenau - Telfs
futbol
19:30Potenza - Triestina Calcio
futbol
19:30FeralpiSalò - Pineto Calcio
futbol
19:30Sahab Club - Al-Wehdat
futbol
20:00Baltika Kaliningrad - Chaika Peschanokopskoye
futbol
20:00Altonaer FC von 1893 - Holstein Kiel
futbol
20:00Eintracht Norderstedt 03 - Hamburger
futbol
20:00Oberneuland - Wolfsburg
futbol
20:00Bischofswerdaer 08 - Hertha
futbol
20:00Chemnitzer - Berliner FC Dynamo
futbol
20:00Energie Cottbus - Union Furstenwalde
futbol
20:00Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig
futbol
20:00Altglienicke - Babelsberg 03
futbol
20:00Meuselwitz - Viktoria 1889
futbol
20:00Buchonia Flieden - Steinbach
futbol
20:00Rot-Weiß Hadamar - Dietkirchen
futbol
20:00Germania Egestorf - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
20:00Eilenburg - Plauen
futbol
20:00Frisia - Weiche Flensburg
futbol
20:00Inter Turkspor Kiel - Altenholz
futbol
20:00Kronshagen - Eckernförder
futbol
20:00Lübeck - Eutin 08
futbol
20:00Víkingur Gøta - Argja Bóltfelag
futbol
20:00Eskilsminne - Karlskrona
futbol
20:00Gefle - Sollentuna
futbol
20:00Berga - Sylvia Norrköping
futbol
20:00Linköping City - Oskarshamns
futbol
20:00Motala - Värnamo
futbol
20:00Sandvikens - Bromharitaojkarna
futbol
20:00Skövde - Assyriska Turabdin
futbol
20:00Tvååkers - Landskrona BoIS
futbol
20:00Calcio Padova - Breno
futbol
20:00SNIM - Tevragh-Zeina
futbol
20:00Borac Čačak - Fraficar Beograd
futbol
20:00Kolubara Lazarevac - Dubocica
futbol
20:00Trayal - Zeleznicar Pancevo
futbol
20:30Sportfreunde Baumberg - Bocholt
futbol
20:30SpVg Schonnebeck - SpVgg Sterkrade-Nord
futbol
20:30SpVgg 04 Ratingen - TuRU Düsseldorf
futbol
20:30Velbert - Schwarz-Weiß Essen
futbol
20:30Eintracht Celle - Hagen-Uthlede
futbol
20:30Paderborn 07 - Westfalia Rhynern
futbol
20:30Rot-Weiss Essen - Weiss Ahlen
futbol
20:30Wiedenbrück 2000 - Borussia Dortmund
futbol
20:30Sportfreunde Lotte - Lippstadt 08
futbol
20:30Bergisch Gladbach 09 - Schalke 04
futbol
20:30Straelen - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
20:30Wegberg-Beeck - Rodinghausen
futbol
20:30Wuppertaler - Preussen Munster
futbol
20:3063 Luckenwalde - Berliner AK 07
futbol
20:30Tennis Borussia Berlin - Germania Halberstadt
futbol
20:30Fernvald - Ginsheim
futbol
20:30Viktoria Griesheim - 1931 Eddersheim
futbol
20:30Niederwenigern - SSVg Velbert
futbol
20:38Stal Stalowa Wola - Podlasie
futbol
21:00Zeilsheim - Waldgirmes
futbol
21:00Skála ÍF - Fuglafjordur
futbol
21:00Trollhättan - Utsiktens
futbol
21:00Frej Taby - Karlslunds
futbol
21:00Lindome - Torns
futbol
21:00Muttenz - Langenthal
futbol
21:00Monopoli - Modena
futbol
21:00Alessandria Calcio 1912 - Sambenedettese Calcio
futbol
21:00Fulham - Sheffield Wednesday
futbol
21:00Millwall - Burnley
futbol
21:00Preston North - Brighton & Hove Albion
futbol
21:00Stoke City - Gillingham
futbol
21:15Ittihad Riadi Tanger - Renaissance Zemamra
futbol
21:45Chelsea - Barnsley
futbol
21:45Fleetwood Town - Everton
futbol
21:45Leicester City - Arsenal
futbol
21:45Morecambe - Newcastle United
futbol
21:45Leicester - Arsenal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Fleetwood - Everton (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Chelsea - Barnsley (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Gent - Dynamo Kyiv
futbol
22:00Molde - Ferencvárosi
futbol
22:00Olympiacos - Omonia
futbol
22:00Gent - Dinamo Kiev (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Molde - Ferencvaros (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Olympiakos - Omonia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:15Kordrengir - Selfoss
futbol
23:00Club Cienciano Cusco - Melgar
futbol
23:30Renaissance Sportive de Berkane - Rabat
futbol
23:30Deportivo Llacuabamba - Sporting Cristal
futbol
00:00İngiltere Revolution - Montreal Impact
futbol
01:15Clube Atlético Paranaense - Colo-Colo
futbol
01:15Paranaense - Colo Colo (S SPORT HD)
futbol
02:00Charlotte Independence - Miami
futbol
02:00Indy Eleven - Saint Louis
futbol
02:00Atlanta United - Dallas
futbol
02:00York City - Toronto
futbol
02:30Atlanta United - New York Red Bulls
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Houston Dynamo
futbol
02:30Cincinnati - Philadelphia Union
futbol
02:30Columbus Crew - Minnesota United
futbol
02:30Sporting Kansas City - Orlando City Soccer Club
futbol
03:00Memphis 901 - North Carolina
futbol
03:00Inter Miami - York Red Bulls
futbol
03:30Vasco da Gama - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
03:30Nashville - United
futbol
03:30Club Guaraní - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
03:30Sport Club Internacional - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:30Sport Club do Recife - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
03:30Internacional - Gremio (S SPORT 2 HD)
futbol
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
futbol
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy
futbol
05:00Los Angeles Galaxy - San Diego Loyal
futbol
05:00Deportivo Saprissa - Cartaginés
futbol
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders
futbol
05:30Los Angeles - Vancouver Whitecaps
futbol
10:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua
futbol
10:30Jetısu - Şahter Karağandı
futbol
12:45Ordabası - Kızıljar
futbol
13:00Jiangsu Sainty - Guangzhou Evergrande
futbol
14:35Henan Jianye - Shandong Luneng Taishan
futbol
15:00Dalian - Shenzhen
futbol
16:00Kaysar - Astana
futbol
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
futbol
18:30HJK - Turun Palloseura
futbol
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
futbol
19:00Fehervar - Stade de Reims
futbol
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
futbol
19:30Rostov - Maccabi Haifa
futbol
20:00Beşiktaş - Ave
futbol
20:00Djurgårdens - Cluj
futbol
20:00Malmö - Lokomotiva
futbol
20:00Mura 05 - Eindhoven
futbol
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
futbol
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
futbol
20:00Riga - Celtic
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor
futbol
20:00Willem - Rangers
futbol
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
futbol
20:30Steaua București - Slovan Liberec
futbol
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
futbol
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
futbol
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
futbol
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split
futbol
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
futbol
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
futbol
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
futbol
21:00Standard Liège - Vojvodina
futbol
21:00Bristol City - Aston Villa
futbol
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
futbol
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
futbol
21:30Milan - Bodø-Glimt
futbol
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
futbol
21:30Gallen - Athens
futbol
21:30Floriana - Flora Tallinn
futbol
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
21:30Legia Warsaw - Drita
futbol
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
futbol
21:45Lincoln City - Liverpool
futbol
21:45Manchester City - Bournemouth
futbol
21:45Manchester City - Bournemouth (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lincoln City - Liverpool (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Bayern Munich - Sevilla
futbol
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
futbol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
futbol
02:00Atlético Clube Goianiense - Fluminense FutbolClub
futbol
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
futbol
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
futbol
17:00Dukla Prague - Jiskra Ústí nad Orlicí
futbol
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
futbol
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
futbol
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Jaro - Oulu
futbol
18:30Kotka - Ekenäs
futbol
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
futbol
18:45Botev Vratsa - Montana
futbol
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
futbol
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
futbol
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
futbol
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Austria Klagenfurt - Avusturya Wien
futbol
19:30Liefering Salzburg - Wacker Innsbruck
futbol
19:30Horn - Lafnitz
futbol
19:30Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
futbol
19:30Næstved - KFUM BK Roskilde
futbol
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
futbol
19:30Osnabruck - Hannover 96
futbol
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
futbol
20:00SpVgg Unterhaching - Lübeck
futbol
20:00Esbjerg - Helsingør
futbol
20:00Hvidovre - Hobro
futbol
20:00Vendsyssel - Kolding
futbol
20:00Roskilde - Hillerod
futbol
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
futbol
20:45Odra Opole - Belchatow
futbol
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
futbol
21:00Twente - Groningen
futbol
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
futbol
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
futbol
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
futbol
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
futbol
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
futbol
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
futbol
21:30Midleton - Marys
futbol
21:30Rockmount - Avondale United
futbol
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
futbol
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
futbol
21:45Bohemian - Derry City
futbol
21:45Huddersfield - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Lille - Nantes
futbol
22:00Eibar - Athletic Bilbao
futbol
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
22:30Braga - Santa Clara
futbol
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
futbol
03:30Puebla - Querétaro
futbol
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
futbol
05:30Juarez - Atlas
futbol
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
futbol
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
futbol
11:15Rakovnik - Benešov
futbol
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
futbol
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
futbol
11:30Prepere - Slovan Velvary
futbol
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
futbol
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
futbol
13:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
futbol
13:30Kayserispor - Erzurumspor
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
futbol
14:00Deportivo Alavés - Getafe
futbol
14:00Tambov - Spartak Moskova
futbol
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
futbol
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
futbol
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
futbol
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
futbol
14:00Vanløse - Avarta
futbol
14:00Norrby - Degerfors
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
futbol
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
futbol
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
futbol
14:302000 - Slagelse B&I
futbol
14:30Aarhus - Holbæk B&I
futbol
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
futbol
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
futbol
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
tenis
14:24Nikolay Mishenev - Dmitry KoptevCanlı
tenis
14:00Genaro Alberto Olivieri - Vaclav SafranekCanlı
tenis
13:45Goncalo Oliveira - Jesper De JongCanlı
tenis
13:30Facundo Mena - Thai-Son KwiatkowskiCanlı
tenis
13:16Ekaterina Pavlenko - Hanna SokalCanlı
tenis
13:15Teimuraz Gabashvili - Lorenzo MusettiCanlı
tenis
13:15Magda Linette - Elina SvitolinaCanlı
tenis
13:00Taras Borshchenko - Dmitry OstrovskyCanlı
tenis
13:00Vadim Akimov - Danylo PustovoitenkoCanlı
tenis
12:45Ankita Raina - Jovana JovicCanlı
tenis
12:45Aubane Droguet - Kurumi NaraCanlı
tenis
14:30Mariam Bolkvadze - Kamilla Rakhimova
tenis
14:30Koolhof/Mektic - Ram/Salisbury
tenis
14:30Arneodo/Nedovesov - Molteni/Nys
tenis
14:30Zuk/Lawson - Cerundolo/Etcheverry
tenis
14:45Carole Monnet - Whitney Osuigwe
tenis
14:45Ekaterine Gorgodze - Sara Errani
tenis
14:45Jana Čepelová - Jaqueline Adina Cristian
tenis
14:45Nadia Podoroska - Magdalena Frech
tenis
14:50Alizé Cornet - Elena Rybakina
tenis
15:00Felix Auger Aliassime - Lorenzo Sonego
tenis
15:00Li - Indy De Vroome
tenis
15:00Guerrero Alvarez - Jessika Ponchet
tenis
15:00Tereza Martincova - Valeria Savinykh
tenis
15:00Orlando - Vlad Victor Cornea
tenis
15:00Bolton/Carle - Arbuthnott/Scholsen
tenis
15:00Payola/Sakatsume - Glushko/Fonte
tenis
15:00Sanjar Fayziev - Antoine Escoffier
tenis
15:00Boris Arias - Tyler Mercier
tenis
15:00Fletcher Scott - Alejandro Gomez
tenis
15:10Martina Di Giuseppe - Usue Maitane Arconada
tenis
15:10Sanz-Llaneza Fernandez/Hamaliy - Gatica/Pereira
tenis
15:15Elitsa Kostova - Gabriela
tenis
15:30Chihiro Muramatsu - Monica Niculescu
tenis
15:30Cristina Bucsa - Rebecca Sramkova
tenis
15:30Daria Snigur - Barbara Haas
tenis
15:30Elisabetta Cocciaretto - Anastasiya Komardina
tenis
15:30Francesca Di Lorenzo - Marina Melnikova
tenis
15:30Martina Trevisan - Sachia Vickery
tenis
15:30Mayo Hibi - Caroline Dolehide
tenis
15:30Mihaela Buzarnescu - Harriet Dart
tenis
15:30Natalia Vikhlyantseva - Vera Zvonareva
tenis
15:30Renata Zarazua - Olga Danilovic
tenis
15:30Rijthoven - Michael Vrbensky
tenis
15:30Robin Anderson - Xinyu Wang
tenis
15:30Zielinski/Reese - Gheorghita/Madaras
tenis
15:30Tessah Andrianjafitrimo - Nuria Parrizas-Diaz
tenis
15:30Lock/Ortega-Olmedo - Alves/Romboli
tenis
15:30Niklas-Salminen/Falcao - Leite/Pucinelli De Almeida
tenis
15:30Monzon/Tenti - Ghorbel/Ouakaa
tenis
15:30Pichler/Erler - Grigelis/Mugevicius
tenis
15:30Kolodziejova/Maleckova - Kubanova/Noskova
tenis
15:30Morderger/Morderger - Breckova/Rusova
tenis
15:30Potocnik/Radisic - Pradova/Hutkova
tenis
15:30Smitkova/Skamlova - Ivakhnenko/Fomina
tenis
15:30Agamenone/Oliel - Ignatik/Klein
tenis
16:00Cabal/Farah - Rojer/Tecau
tenis
16:00Karen Khachanov - Jan-Lennard Struff
tenis
16:00Moreno De Alboran/Hardt - Ayeni/Furness
tenis
16:00Alex Barrena - Adrian Andreev
tenis
16:00Francisco Andreu Garcia - Carlos Lopez Montagud
tenis
16:00Martinez Martinez/Molino - Alcalde/Marrero Curbelo
tenis
16:00Gram/Talbi - Michalitsch/Tran
tenis
16:00Kwong/Tanasescu - Bihan/Robbe
tenis
16:00Yaacoub/Frye - Thanos/Tsitsipas
tenis
16:00Liaonenka/Khomich - Mansouri/Echargui
tenis
16:00Gengel/Kodat - Oliveira/Radojkovic
tenis
16:00Matuszewski/Noguchi - Galdos/Olivieri
tenis
16:00Yekaterina Valeryevna Makarova - Manon Arcangioli
tenis
16:30Alexander Bublik - Albert Ramos
tenis
16:30Martinez/Reyes-Varela - Dima/Kirkin
tenis
16:30Araujo/Coelho - Peniston/Whitehouse
tenis
16:30Alves/Bassols Ribera - Arshinkova/Topalova
tenis
16:30Kempen/Murta - Duerst/Şalimova
tenis
16:30Martins/Miyazaki - Kubka/Strakhova
tenis
16:30Boris Arias - Adam El Mihdawy
tenis
16:30Fletcher Scott - Tyler Mercier
tenis
17:00Dusan Lajovic - Adrian Mannarino
tenis
17:00Salvatore Caruso - Nikolas Sanchez Izquierdo
tenis
17:30Arnaboldi/Ferrari - Azarioh/Echevarri
tenis
17:30Vernet/Villet - Bourbotte/Howard
tenis
18:00Balzerani/Berrettini - Cabral/Faria
tenis
18:00Gage Brymer - Jonas Maier
tenis
18:00Conny Perrin - Alycia Parks
tenis
18:56Alina Konchakova - Ksenia Ivanova
tenis
19:00Perez Contri/Chepelev - Lopez Montagud/Skatov
tenis
19:00Royer/Rune - Barrena/Marmousez
tenis
19:00Winter Lopez/Esteve Lobato - Garcia/Caldes
tenis
19:05Daniil Medvedev - Humbert
tenis
19:30Alec Adamson - Djurabek Karimov
tenis
19:30Jwany Sherif - Tricia
tenis
20:00Konstantin Tsvetkov - Vadim Raitsov
tenis
20:00Mikhail Dubrouski - Mikhail Malakhovich
tenis
20:15Renat Sakhabutdinov - Dmitry Orlov
tenis
21:00Alexander Sarkissian - Dusty Boyer
tenis
21:00Conny Perrin - Deniz Khazaniuk
tenis
21:30Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
tenis
21:45Angelina Paskhalidi - Alina Konchakova
tenis
22:00Zhan Skindzer - Piotr Paliukhovich
tenis
22:30Brandon Holt - Eric Hadigian
tenis
22:30Emma Davis - Deniz Khazaniuk
tenis
00:00Anney Laska - Timofey Basalygo
tenis
01:00Anton Bondarik - Pavel Leonchik
tenis
02:00Vladimir Filippovich - Anastasiya Abramovich
tenis
04:00Gleb Baklanov - Mark Pashukevich
tenis
05:00Yaroslav Narkevich - Yuriy Maksimenko
tenis
05:30Gest - Konstantin Tsvetkov
tenis
07:00Aleksandr Afanasenko - Vadim Raitsov
tenis
08:30Ruslan Lavrentiev - Gest
tenis
10:00Allie Kiick - Julia Grabher
tenis
10:00Arina Rodionova - Samantha Murray
tenis
10:00Elena Gabriela Ruse - Victoria
tenis
10:00Viktoriya Tomova - Réka-Luca Jani
tenis
10:00Vadim Raitsov - Ruslan Lavrentiev
tenis
10:00Andrea Pellegrino - Cameron Norrie
tenis
10:00Federico Coria - Guilherme Clezar
tenis
10:00Arthur Rinderknech - Johannes Haerteis
tenis
11:00Anna Blinkova - Aryna Sabalenka
tenis
11:00Zarina Diyas - Hibino
tenis
11:00Aleksandar Vukic - Prajnesh Gunneswaran
tenis
11:00Benjamin Bonzi - Karlovic
tenis
11:00Christopher Eubanks - Steven Diez
tenis
11:00Dmitry Popko - Oscar Otte
tenis
11:00Dustin Brown - Alexandre Muller
tenis
11:00Elias Ymer - Sebastian Ofner
tenis
11:00Emilio Gomez - Filip Horansky
tenis
11:00Enzo Couacaud - Juan Pablo Ficovich
tenis
11:00Soeda - Tomas Machac
tenis
11:00Hiroki Moriya - Daniel Altmaier
tenis
11:00Jack Sock - Facundo Bagnis
tenis
11:00Jason Jung - Tommy Robredo
tenis
11:00Kimmer Coppejans - Martin Klizan
tenis
11:00Liam Broady - Botic Van De Zandschulp
tenis
11:00Lorenzo Giustino - Hugo Grenier
tenis
11:00Lukas Rosol - Michael Mmoh
tenis
11:00Marc Polmans - Alessandro Giannessi
tenis
11:00Mario Vilella Martinez - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
11:00Pedro Martinez Portero - Robin Haase
tenis
11:00Gianluigi Quinzi - Jiri Lehecka
tenis
11:00Roberto Marcora - Tristan Lamasine
tenis
11:00Jelle Sels - Franco Agamenone
tenis
11:00Ruben Bemelmans - Kyrian Jacquet
tenis
11:00Petr Nouza - Uladzimir Ignatik
tenis
11:00Sebastian Korda - Brayden Schnur
tenis
11:00Sebastian Baez - Martin Krumich
tenis
11:00Ulises Blanch - Gian Marco Moroni
tenis
11:00Benjamin Winter Lopez - Timofey Skatov
tenis
11:00Yannick Maden - Nikola Milojevic
tenis
11:00Eduard Esteve Lobato - Wojciech Marek
tenis
11:00Amandine Hesse - Yuki Naito
tenis
11:00Lilian Marmousez - Holger Vitus Nodskov Rune
tenis
11:00Astra Sharma - Irina Ramialison
tenis
11:00Sergi Perez Contri - Imanol Lopez Morillo
tenis
11:00Audrey Albie - Asia Muhammed
tenis
11:00Aziz Ouakaa - Cesar Bourgois
tenis
11:00Caty McNally - Pemra Özgen
tenis
11:00David Pichler - Filip Bergevi
tenis
11:00Clara Tauson - Gabriela Talaba
tenis
11:00Dominik Palan - Alexander Shevchenko
tenis
11:00Dalila Jakupovic - Leonie Kung
tenis
11:00Kelsey Stevenson - Alexander Erler
tenis
11:00Daniela Seguel - Antonia Lottner
tenis
11:00Luca Potenza - Bogdan Bobrov
tenis
11:00Irina Maria Bara - Tereza Mrdeza
tenis
11:00Marius Ruzgas - Terence Atmane
tenis
11:00Lara Arruabarrena Vecino - Ivana Jorovic
tenis
11:00Moez Echargui - Yaraslau Shyla
tenis
11:00Maria Camila Osorio Serrano - Mayar Sherif
tenis
11:00Skander Mansouri - Andrews
tenis
11:00Viktorija Golubic - Anhelina Kalinina
tenis
11:00Alexandra Cadantu - Anna Danilina
tenis
11:00Xiaodi - Varvara Lepchenko
tenis
11:00Barbora Krejcikova - Linda Noskova
tenis
11:00Georgina Garcia-Perez - Barbora Palicova
tenis
11:00Jesika Maleckova - Stephanie Wagner
tenis
11:00Miriam Kolodziejova - Sofia Sanchez
tenis
11:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Tereza Mihalikova
tenis
11:00Baez/Cachin - Krumich/Svrcina
tenis
11:00Barranco Cosano/Merino - Veldheer/De Jong
tenis
11:00Duda/Nouza - Zukas/Ugo Carabelli
tenis
11:00Velotti/Cuevas - Barrientosc/Rodriguez
tenis
12:00Casper Ruud - Benoît Paire
tenis
12:00Daniel Evans - Stefanos Tsitsipas
tenis
12:00Tommy Paul - Andrey Rublev
tenis
12:00Kontinen/Fognini - Venus/Peers
tenis
12:00Kubot/Melo - Hanfmann/Moraing
tenis
12:00Nielsen/Puetz - Martin/Maheu
tenis
12:00Ekaterina Alexandrova - Katerina Siniakova
tenis
12:00Kiki Bertens - Jelena Ostapenko
tenis
12:00Arevalo/O'Mara - Vavassori/Golubev
tenis
12:00Vasilevski/Erlich - Bolelli/Gonzalez
tenis
12:00Walkow/Lindstedt - Bernardis/Passaro
tenis
12:00Jecan/Cornea - Menendez-Maceiras/Miedler
tenis
12:00Lammons/Huey - Galloway/Hach Verdugo
tenis
12:00Luz/Matos - Goransson/Huesler
tenis
12:00Mark Whitehouse - Jacopo Berrettini
tenis
12:00Nicolas Alvarez Varona - Smith
tenis
12:00Patrick Kypson - Sebastian Fanselow
tenis
12:00Patrik Niklas-Salminen - Natan Rodrigues
tenis
12:00Riccardo Balzerani - Dali Blanch
tenis
12:00Tiago Cacao - Pedro Araujo
tenis
12:00Wilson Leite - Gonzalo Lama
tenis
12:00Angela Fita Boluda - Lina Glushko
tenis
12:00Beatriz Haddad Maia - Noelia Bouzo Zanotti
tenis
12:00Carolina Meligeni Rodrigues Alves - Gergana Topalova
tenis
12:00Celia Cervino Ruiz - Francisca Jorge
tenis
12:00Himeno Sakatsume - Marina Bassols Ribera
tenis
12:00Ines Murta - Riya Bhatia
tenis
12:00Ingrid Gamarra Martins - Helene Scholsen
tenis
12:00Julie Belgraver - Lisa Ponomar
tenis
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Julia Payola
tenis
12:00Martyna Kubka - Valeriya Strakhova
tenis
12:30Anna Kubareva - Kelia Le Bihan
tenis
12:30Demi Tran - Alice Robbe
tenis
12:30Ines Ibbou - Chiara Catini
tenis
12:30Louise Kwong - Alina Michalitsch
tenis
12:30Marie Villet - Chiraz Bechri
tenis
12:30Shalimar Talbi - Maria Tanasescu
tenis
12:30Bourbotte - Olivia Gram
tenis
12:30Howard - Darya Astakhova
tenis
14:00Roca Batalla/Cervantes Huegun - Begemann/Mergea
tenis
15:30Amicuzi/Catini - Ibbou/Ureke
tenis
15:30Sun/Tran - Radenkovic/Haseth
tenis
15:30Atlangeriev/Shevchenko - Descotte/Tirante
tenis
15:30Danilina/Loeb - Volynets/Halbauer
tenis
15:30Grammatikopoulou/Sanchez - Dascalu/Serban
tenis
15:30Laboutkova/Siskova - Augustinova/Petruzelova

Haberler

Retrobet

RetrobetRetrobet, faaliyetlerini her zaman kaliteli şekilde sürdürmek üzere açılan ve bu doğrultuda yolundan hiç sapmayarak hizmetlerini devam ettir…

Retrobet, faaliyetlerini her zaman kaliteli şekilde sürdürmek üzere açılan ve bu doğrultuda yolundan hiç sapmayarak hizmetlerini devam ettiren sitelerden birisidir. Genel itibariyle pek çok müşterinin kayıt olduğu ve durumdan yaşadıkları memnuniyeti dile getirdikleri sitede zaman zaman giriş adresi bilgilerinde güncellemeler yapılmaktadır. Tabii ki bu durum artık Retrobet müşterileri tarafından kanıksansa bile yeni üyelerin henüz giriş […]
Retrobet, faaliyetlerini her zaman kaliteli şekilde sürdürmek üzere açılan ve bu doğrultuda yolundan hiç sapmayarak hizmetlerini devam ettiren sitelerden birisidir. Genel itibariyle pek çok müşterinin kayıt olduğu ve durumdan yaşadıkları memnuniyeti dile getirdikleri sitede zaman zaman giriş adresi bilgilerinde güncellemeler yapılmaktadır. Tabii ki bu durum artık Retrobet müşterileri tarafından kanıksansa bile yeni üyelerin henüz giriş değişikliklerine alışık olmadıkları görülmektedir. Bundan ötürü Retrobet yeni girişne oldu gibi sorular sıklıkla ortaya çıkmakta ve site yönetimi de bu soruları kesin suretle yanıtlamaya çaba sarf etmektedir. Aslında giriş bilgilerindeki değişikliklere sıcak bakmayan ve bu noktada objektif olmaya gayret eden Retrobet BTK’dan gelen engellemelerin müşterilere problem yaşattığını fark etmiş ve domain değişikliğinin daha doğru olacağı kanaatine varmıştır. An itibariyle müşterilerin siteye son adresinden ulaşmalarında bir sakınca bulunmazken, değişikliklerin süreceği bilgisi de verilmiştir. Netice olarak biz de oyunculara Retrobet TV ile temastan kaçınmamalarını ve sorularını yöneltmelerini tavsiye ediyoruz.

Retrobet Giriş İşlemleri

Retrobet uzun senelerdir aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Luckyland altyapısını kullanan ve Curacao lisansı bulunan Retrobet’te bahislerinizi zevkle oynama şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitenin verdiği promosyonlar ile beklentilerinizin çok daha üstünde paralar kazanabilirsiniz. Tabii ki bunları gerçekleştirmek için Retrobet giriş işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Biz de bu yazımızda Retrobet giriş’e en son hangi adres ile erişim sağlayabileceğinizi ve erişimde ne gibi sıkıntılarla karşılaşabileceğinizi aktarmak istiyoruz.

Retrobet Giriş Adresi Nedir

Retrobet bahis sitesini kullanacak olan bahis severler siteye de güncel adresi üzerinden ulaşabilirler. Yani Retrobet giriş adresi nedir diyen kullanıcılara Retrobet129.com domain bilgisini vermek istiyoruz. Sitede vakit geçirmek isteyen kullanıcıların önce bu adrese giderek kayıt olmalarını, daha sonra da yatırım gerçekleştirerek bahislerine başlamalarını söylemeliyiz. Hiçbir VPN programına gerek kalmadan ulaşabileceğiniz ve sorunsuzca bağlanabileceğiniz Retrobet hakkında bizim aktarmak istediklerimiz bunlar. Ayrıntıları yine siteden veya bizlerden alabilirsiniz.

Retrobet Giriş Sorunu Yaşıyor mu

Retrobet girişe dair bir şikayet bulunmadığını baştan söylemek istiyoruz. Bunun sebebi Retrobet yönetiminin sorun oluşması halinde giriş adresini değiştirmesi. Ayrıca site kullanıcılarına da devamlı yeni giriş adresi hakkında bilgi veriyor. Durum bu şekilde olunca da Retrobet giriş sorunu yaşıyor mu diyenlere hayır yanıtını vermek istiyoruz. VPN olmadan erişim sağlayabileceğiniz ve istediğiniz zaman kayıt olabileceğiniz Retrobet güncel adres için söyleyeceklerimiz bundan ibarettir.

Retrobet Sık Adres Değiştiriyor mu

Retrobet’te adres değişikliği zaman zaman yaşanıyor. Ancak müşteriler bu değişikliklerden rahatsız olmuyorlar. Bunun sebebi de sitenin gerekli görmediği zaman adresi değiştirmemesi. Dolayısıyla Retrobet sık adres değiştiriyor mu sorularına hayır yanıtı vermek istiyoruz. BTK tarafından gelen domain engellemelerinden hemen sonra değişiklik yapan sitenin normal durumlarda da bu işleme imza atmadığını tekrarlıyor, sözlerimizi noktalıyoruz. Eğer Retrobet’in yeni adresini öğrenmekte sıkıntı çekerseniz hem siteye hem de bizlere sorularınızı sorabilir, güncel adresi alarak bahislerinize seri şekilde başlayabilirsiniz.

Retrobet Giriş Bilgileri Sorunlu mu

Giriş bilgilerinde ortaya çıkan sorunlar sadece müşterileri değil aynı zamanda illegal bahis sitesi yöneticilerini de doğrudan ilgilendirmektedir. Neticede problemlerin yaşanması sitelere gelen trafik sayısını azaltacak ve müşteri kaybetmelerine neden olacaktır. Bunun sonucunda ise sitelerin istedikleri seviyeye bir türlü çıkamaması gibi bir ihtimal bulunmaktadır. İşte bu ihtimallerin hiçbirisini düşünmeyen ve sadece kaliteli hizmetler sağlamak adına gayret gösteren Retrobet’in henüz giriş bilgileri sorunu yaşamadığı belirtilmektedir. Hatta site yönetiminin giriş değişikliklerini bir an evvel yaptığı ve sorunlar hakkında müşterileri derhal bilgilendirdiği de hatırlatılmaktadır. Sonuç olarak Retrobet giriş bilgileri sorunlu munoktasında hayır cevabı uygundur. Türkiye’deki illegal bahis pazarında müşterilerini bilgilendirmek adına ilginç hamleler yapan sitenin son olarak sosyal medya sayfalarından domain detaylarını paylaştığını bildirmek istiyoruz. Eğer  altyapılı Retrobet’te oynamak ya da kayıtlı hesabınıza ulaşmak isterseniz güncel adresi tekrardan kontrol edebilirsiniz. Bu arada Vpn açmadan ve internet DNS ayarlarını hiçbir suretle değiştirmeden de Retrobet ‘e rahatça girilebildiğini konuya dahil edelim. Detaylar adına canlı destekten yardım alabilirsiniz
Sumudica: “Beşiktaş ve Galatasaray, Silviu Lung’u istiyor”

Sumudica: “Beşiktaş ve Galatasaray, Silviu Lung’u istiyor”Marius Sumudica, Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe’nin Kayserispor’da forma giyen eski öğrencisi Silviu Lung ile ilgilendiğini aç…

Marius Sumudica, Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe’nin Kayserispor’da forma giyen eski öğrencisi Silviu Lung ile ilgilendiğini açıkladı. Silviu Lung, Astra Giurgiu Kulübü’nde Marius Sumudica ile birlikte çalışmıştı. Beşiktaş, Silviu Lung’u transfer edecek mi? Rumen basınından Digi Sport’un haberine göre Marius Sumudica, Beşiktaş’ın yanı sıra Galatasaray ve Göztepe’nin de kaleci Silviu Lung ile yakından ilgilendiğini söyledi. “ONU […]
Marius Sumudica, Galatasaray, Beşiktaş ve Göztepe'nin Kayserispor'da forma giyen eski öğrencisi Silviu Lung ile ilgilendiğini açıkladı. Silviu Lung, Astra Giurgiu Kulübü'nde Marius Sumudica ile birlikte çalışmıştı. Beşiktaş, Silviu Lung'u transfer edecek mi? Rumen basınından Digi Sport'un haberine göre Marius Sumudica, Beşiktaş'ın yanı sıra Galatasaray ve Göztepe'nin de kaleci Silviu Lung ile yakından ilgilendiğini söyledi. "ONU SÜPER LİG'DEN İSTEYEN 3 KULÜP VAR" Marius Sumudica açıklamasında, "Silvu Lung çok iyi bir kaleci. Onu Süper Lig'de isteyen 3 kulüp var. Beşiktaş, Göztepe ve Muslera'yı sakatlığa kurban veren Galatasaray, Lung'u transfer etmek istiyor. Beșiktaș'a gitme şansını çok yüksek görüyorum. Beşiktaş'a giderse yıllık 300 bin Euro kazanacağı söyleniyor." dedi. Silviu Lung'un sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.
Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu